City rally „Pažink Kauną KITAIP“

City rally „Pažink Kauną KITAIP“
BEST Kaunas city rally „Pažink Kauną KITAIP“ mūsų universiteto studentams organizuoja nuo 2011-ųjų metų. Pasivaikčiojimas po miestą organizuojamas kiekvienų mokslo metų pradžioje.

City rally – tai nuotaikingas Kauno miesto apžiūrėjimas, tuo pat metu vykdant įvairiausias užduotis. Visi dalyviai yra suskirstomi į komandas po 6-8 narius. Kiekviena komanda gauna po knygutę su užduotimis ir žemėlapiu, kur nurodyti puntai, kuriuos turi aplankyti komanda, bei užduotys, kurias reikia įvykdyti tiek punkte, tiek pakeliui į jį. Taip pat komandos gauna ir papildomus daiktus, reikalingus užduotims įvykdyti (pvz balionus, kuriuos turi prisipūsti ir išsaugoti viso pasivaikščiojimo metu). Į kurį punktą eiti pirmiausia ir kokiu maršrutu keliauti – komandos nusprendžia pačios. Kiekvienai komandai užduotis vykdyti ir toli į šoną nenuklysti padeda po kelis BEST Kaunas narius.

„Pažink Kauną KITAIP“ – tai puikiausia galimbė jauniausiems KTU studentams, ką tik atvykusiems studijuoti, susipažinti su Kaunu ir nuostabiu jo senamiesčiu.

Tam, kad norintieji dalyvauti, tačiau nežinantieji kaip iki susitikimo vietos atvykti, galėtų tai padaryti – BEST Kaunas atstovai visuomet laukia prie bendrabučių ir palydi iki pradinio city rally punkto.

Sekantis city rally numatomas naujų mokslo metų pradžioje..