Įmonėms


Kauno Technologijos universitetas yra vienas didžiausių techniškųjų universitetų Baltijos šalyse ir viena iškiliausių šalies aukštųjų mokyklų, užimanti lyderio pozicijas daugelyje mokslinių tyrimų ir studijų krypčių.
Universitetas yra svarbiausių Europos Sąjungos ir pasaulio akademinių institucijų narys, o Universiteto mokslininkai – aktyvūs daugelio profesinių tarptautinių organizacijų dalyviai. KTU yra gerai žinomas pasauliui ultragarso, organinės chemijos, mechatronikos, sistemų diagnostikos, aplinkosaugos ir daugelio kitų krypčių mokslo laimėjimais. Universitetas sėkmingai vykdo Europos mokslo programų projektus, sutartis su užsienio firmomis, palaiko glaudžius ryšius su Lietuvos pramone. Universiteto mokslininkai atlieka 70 proc. visų šalies aukštųjų mokyklų verslui atliekamų tyrimų.
Bendrovė „Fima“ yra intelektualių inžinerinių sprendimų lyderė Baltijos šalyse, teikianti telekomunikacijų, saugos, automatikos, duomenų centrų bei transportui ir energetikai skirtus sprendimus.
Bendrovė intelektualias inžinerines sistemas diegia verslo įmonėms bei valstybinėms organizacijoms, nuolat dalyvauja projektuose, kuriuose taikomos technologinės inovacijos, ir tokiu būdu prisideda prie Baltijos šalių inžinerinės modernizacijos.
Per du dešimtmečius „Fima“ jau įgyvendino keletą tūkstančių įvairaus dydžio ir sudėtingumo projektų. Iš 100 didžiausių Lietuvos kompanijų daugiau kaip pusė yra „Fimos“ klientai.
Kompanijoje dirba virš 400 aukštos kvalifikacijos specialistų. Pagrindinė „Fima“ būstinė įsikūrusi Vilniuje, yra įsteigti padaliniai Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose bei dukterinės įmonės Latvijoje,Baltarusijoje bei Lenkijoje. Techninio aptarnavimo padalinys „Fima Service Center“ klientams siūlo elektroninių inžinerinių sistemų priežiūros paslaugas visą parą.

 

NFQ – tarptautinė, Lietuvos ir Vokietijos kapitalo elektroninio verslo, programavimo paslaugų ir interneto rinkodaros kompanija, savo veiklą Lietuvoje pradėjusi 2002 metais. Šiuo metu NFQ yra viena didžiausių el. verslo vystymo kompanijų Baltijos šalyse, Lietuvoje sukūrusi didžiąją dalį pirmaujančių el. parduotuvių, o užsienyje dirbanti su tokiais vardais kaip populiariausia JAV skrydžių paieškos sistema KAYAK ar viena pagrindinių Europos el. komercijos platformų OXID eShop. 2014 m. NFQ buvo pripažinta geriausia IT kompanija Vidurio ir Rytų Europoje.
UAB „Mars Lietuva“ – „Mars, Incorporated“, vienos didžiausių šeimos valdomų korporacijų pasaulyje, dukterinė bendrovė, veikianti Lietuvoje.
Jau šimtą metų šeimos valdoma „Mars, Incorporated“ visose savo įmonėse laikosi tų pačių penkių principų: kokybės, atsakomybės, bendradarbiavimo, efektyvumo ir nepriklausomumo. Nuolatos stengiamės vadovautis šiais principais, kad ir ką darytume, nes tik taip savo veikla galime būti naudingi žmonėms ir planetai. „Mars Lietuva“ bendrovėje dirba daugiau kaip 800 darbuotojų. Baltijos šalyse esame didžiausi maisto gyvūnams augintiniams gamintojai, kurių metinės produkcijos apimtys viršija 80.000 tonų. WHISKAS®, KITEKAT®, EXELCAT®, SHEBA® ir PEDIGREE® konservuoto gyvūnų augintinių maisto asortimentą sudaro daugiau kaip 130 receptūrų produktų, tiekiamų įvairiomis vienkartinės porcijos dydžio pakuotėmis. Visa tai gaminama Gargžduose ir tiekiama į daugiau kaip 20 Vakarų, Vidurio Europos bei NVS šalių.
„Mars Lietuva“ – nuolat verslą plečianti bendrovė, kurioje diegiamos pažangiausios technologijos, taikomi racionalios vadybos (angl. Lean) principai. Įmonės veikla buvo įvertinta Nacionaliniu kokybės prizu. Bendrovė rūpinasi darbo vietų saugumu, darbuotojų gerove ir jų kvalifikacijos kėlimu, ji pirmoji ir vienintelė iš Lietuvos įmonių pelnė Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros (EU-OSHA) rengiamo Europos gerosios praktikos konkurso apdovanojimą.
Laikydamiesi tvarios plėtros principų vartotojams siūlome visame pasaulyje populiarius produktus, kurie tikrai suteiks džiaugsmingų akimirkų.

 

UAB „CIE LT Forge“ (ankstesnis pavadinimas UAB Peer Industries) buvo įkurta 1996 metais. Įmonė yra Marijampolėje, Lietuvoje, šiaurės – rytų Europos dalyje. Įmonė yra netoli pagrindinių susisiekimo kelių tarp Skandinavijos – Rusijos ir Centrinės – Rytų Europos.
2007 m. lapkričio mėnesį kompanija CIE Automotive plėsdama savo gamybinius pajėgumus, Lietuvoje įsigijo 12000 m² ploto (visa teritorija 39000 m² ) karšto kalimo ir mechaninio apdirbimo įmonę, esančią Marijampolėje. Nuo to laiko, įmonė CIE LT Forge priklauso CIE Automotive įmonių grupei.
CIE LT Forge – šiuolaikiška metalo apdirbimo įmonė, kuri specializuojasi automobilių komponentų, reikalaujančių specialaus gamybos proceso ir aukštos kokybės apdirbimo, gamyboje. Karštas ir šiltas metalo kalimas yra pirmas ir pagrindinis gamybos procesas, po jo seka terminis apdirbimas, precizinis mechaninis apdirbimas. CIE LT Forge didžiuojasi galėdama pateikti klientui išbaigtą produktą, atlikdama visas reikalingas operacijas (nuo kalimo iki mechaninio apdirbimo).
Visos CIE LT Forge veiklos ir gamybos procesai vykdomi įgyvendinant CIE Automotive nuolatinio gerinimo programą ,,Avanza” bei Efektyvumo ,,Lean” sistemą.
„Litgrid“ – Lietuvos elektros energijos perdavimo sistemos operatorius, valdantis elektros energijos srautus Lietuvoje ir palaikantis stabilų šalies elektros energetikos sistemos darbą.
„Litgrid“ atsako už šalies elektros sistemos vientisumą ir suderinamumą:
užtikrina patikimą, efektyvų, kokybišką, skaidrų ir saugų elektros energijos perdavimą;
užtikrina elektros gamybos ir vartojimo balansą;
užtikrina prekybą elektros energija, pagaminta atsinaujinančius energijos šaltinius naudojančių bei viešuosius interesus atitinkančias paslaugas teikiančių elektros energijos gamintojų.
„Litgrid“ dirba aukščiausios kompetencijos darbuotojai. 95 proc. darbuotojų turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą. Darbuotojų vidutinis darbo stažas energetikos sistemoje yra 11 metų.
„Litgrid” yra atsakingas už elektros perdavimo tinklo stiprinimą, strateginius elektros jungčių su Švedija ir Lenkija projektus, bei pasiruošimą dirbti sinchroniniu režimu kontinentinės Europos elektros perdavimo sistemoje.

 

Lietuvos radijo ir televizijos centras, kitaip vadinamas Telecentru, – valstybės valdoma akcinė bendrovė (100 proc. akcijų priklauso valstybei, kuriai atstovauja Susisiekimo ministerija).
Bendrovės generalinis direktorius – Gediminas Stirbys.
Padaliniuose visoje Lietuvoje dirba apie 400 darbuotojų.
Centrinė bendrovės būstinė – Vilniuje, sausio 13-osios g. 10.
Telecentro veiklos pradžia siejama su 1926 m. birželio 12-ąja – tą dieną Kauno radijo siųstuvais buvo pradėtos siųsti lietuviško radijo programos. Jau daugiau nei 80 metų Telecentras teikia radijo ir daugiau nei 50 metų – televizijos programų siuntimo paslaugas.
Eksploatuodamas ir modernizuodamas antžeminio analoginio ir antžeminio skaitmeninio ryšio tinklus Telecentras užtikrina kokybišką radijo ir televizijos programų siuntimą visiems Lietuvos gyventojams.
Telecentras nuolat tobulina ir diegia naujas ryšio technologijas ir pateikia vartotojams vis naujų paslaugų. Pastaruoju metu ypač aktyviai plečiama veikla TV reportažų perdavimo, tinklų sujungimo, telefonijos ir kitose srityse. Pradėjusi teikti belaidžio interneto ERDVĖS ir mobiliojo 4G interneto MEZON paslaugas bendrovė įsitvirtino šalies interneto rinkoje.
„Veiklus jaunimas“ – tai Europos Sąjungos programa skirta visiems 13 – 30 metų žmonėms iš ES valstybių narių, taip pat valstybių, siekiančių narystės (Turkija, Kroatija), EEE šalių (Islandija, Lichtenšteinas, Norvegija). Programoje taip pat gali dalyvauti jauni žmonės iš ES kaimyninių šalių partnerių, kitų valstybių.
Programa suteikia jauniems žmonėms neformalaus ugdymo(-si) galimybes bei finansines subsidijas jų inicijuotiems bei įgyvendinamiems projektams, skatina Europos šalių jaunimo bendradarbiavimą. Ypatingas dėmesys programoje skiriamas jaunų žmonių, turinčių mažiau galimybių nei jų bendraamžiai, dalyvavimui bei iniciatyvoms.
Europos Sąjungos programa „Veiklus jaunimas“ tęsia ankstesnių Bendrijos programų jaunimui „Jaunimas Europai“ (1989-1999), Europos Savanorių Tarnybos bei „Jaunimas“ (2000-2006) patirtį. Naujoji programa prasidėjo 2007 m. sausį, jos reikmėms septyneriems metams skirta 885 000 000 eurų.

 

AB „Premia KPC“ – bene seniausia ne tik Kauno, bet ir visos Lietuvos ledų gamintoja. 1937 metais įkurta bendrovė „Kauno pieno centras“ ėmė gaminti ledus. Šiuo metu kompanija yra viena Lietuvos valgomųjų ledų bei šaldytų produktų rinkos lyderių, priklausanti tarptautiniam koncernui „Premia Foods“. Žinomiausi kompanijos valgomųjų ledų prekių ženklai: „KLASIKA“, „BRAVO“, „PLANETA“, „JOCKER“; šaldytos bei atvėsintos produkcijos – „VIKING“, „BUENO!”, “NATALI”. Vanilinis plombyras KLASIKA 800+200 ml išrinktas populiariausia 2011-ųjų metų preke Lietuvoje valgomųjų ledų kategorijoje.
1999 metais Rygoje įsikūrė korporacijos „Microsoft“ biuras Baltijos šalims. Jame dirbę žmonės iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos rūpinosi, kad visą pasaulį užkariavę „Microsoft“ technologiniai sprendimai taptų prieinamesni ir Baltijos šalių vartotojams. Tai buvo pati mūsų veiklos pradžia.
Per ketverius intensyvaus darbo metus kompanija išaugo 3 kartus ir 2003-ųjų pradžioje duris atvėrė „Microsoft“ atstovybė Lietuvoje – įsteigta UAB „Microsoft Lietuva“, Vilniuje atidarytas kompanijos biuras. Dar po metų lietuviškasis „Microsoft“ padalinys jau turėjo ir savo pirmąjį tiesioginį vadovą – Mindaugą Glodą.
Šiandien energinga 50 žmonių „Microsoft Lietuva“ komanda vieningai dirba tam, kad Jūsų kasdieninis gyvenimas taptų paprastesnis, o verslas – efektyvesnis. Mūsų pagrindinės veiklos kryptys – organizuoti programinės įrangos platinimą ir teikti IT paslaugas bei konsultacijas įvairaus dydžio verslo įmonėms ir valstybės institucijoms. Mes taip pat vykdome visuomenines programas, bendradarbiaudami su Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija, įvairiomis nevyriausybinėmis organizacijomis, mokslo įstaigomis.

 

Mes esame IT paslaugų kompanija su keturiais programinės įrangos kūrimo centrais Lietuvoje. Nuo 1999 m. įvykdėme užsakomuosius projektus šimtams klientų visame pasaulyje.
Telesoftas: Mes esame programinės įrangos kūrėjų komanda mažoje Baltijos valstybės – Lietuvoje. Mes visi susirinkę iš skirtingų profesinių sričių, amžiaus grupių ir asmenybių, bet mus vienija viena aistra – aistra mobiliojo ryšio technologijoms, kuriomis yra įdomus naudotis, kurios taupo laiką ir pinigus, yra tvarios ir nekenksmingos aplinkai.
Mes kuriame programinę įrangą, kuri veikia jūsų telefone ar PDA. Labai tikėtina, kad jūs jau naudojote „Nexus One “arba „iPhone 3GS“ net nežinodami apie mus!

.