Rėmėjai

SOLID-EDUCATION-LO-gerasUAB „Solid Education“ padeda jauniems žmonėms atrasti ir auginti talentus aukštųjų technologijų srityje, skatina moksleivius išmokti programuoti ir atlikti praktiką dar mokantis mokykloje. Moksleiviai turi galimybę tapti Solid Education komandos nariais ir tobulėti keliaujant į tarptautinius renginius. Įmonė kuria debesų kompiuterija paremtą platformą, kurios dėka moksleiviai galės mokytis programavimo internetu savarankiškai arba su dėstytojais visoje Lietuvoje. Svarbiausiu iššūkiu „Solid Education“ platformos kūrėjai įvardija tikslą 1000 gabiausių moksleivių Lietuvoje 2016 m. sudominti ir išmokyti žaidimų ir verslo sprendimų programavimo.
laipiojimocentras,,Miegantys Drambliai“ – aktyvaus laisvalaikio ir laipiojimo centras. Pagrindinis tikslas – supažindinti visuomenę su laipiojimo sporto šaka ir kultūra, ugdyti jaunuosius laipiotojus, skleisti laipiojimo kaip aktyvaus laisvalaikio kultūrą Kaune ir visoje Lietuvoje. Teikia platų spektrą laisvalaikio pramogų visai šeimai. Čia galėsite ne tik linksmai praleisti laiką laipiojant dirbtinėmis uolų sienelėmis, įgausite naujų žinių ir sustiprinsite kūną treniruotėse, atšvęsite linksmiausius gimtadienius ar apsipirksite turizmo ir laipiojimo inventoriaus parduotuvėje. Miegantys drambliai taip pat organizuoja aktyvaus laisvalaikio keliones, stovyklas, renginius įmonėms ir organizacijoms, bei daro individualius laipiojimo sienelių projektus. Čia rasite didžiausią boulderingo trasų pasirinkimą Lietuvoje, jų daugiau kaip 100! Todėl gali lipti kiekvienas, nesvarbu koks Jūsų sudėjimas ar fizinis pasiruošimas.
„KA-Ringas“ – tai puikios aktyvios laisvalaikio pramogos: taktinės kovos lazerių erdvėje elektroniniais ginklais „Draugų mūšyje“, tankų mūšiai, ir visai netrukus įvairūs stalo žaidimai bei kitos pramogos. Ši naujoji šaudymo lazeriais laisvalaikio erdvė skirta atsipalaiduoti po darbų, mokslų, čia gali būti atšvęsti vaikų gimtadieniai, bernvakariai, mergvakariai.

Kauno Technologijos universitetas yra vienas didžiausių techniškųjų universitetų Baltijos šalyse ir viena iškiliausių šalies aukštųjų mokyklų, užimanti lyderio pozicijas daugelyje mokslinių tyrimų ir studijų krypčių.
Universitetas yra svarbiausių Europos Sąjungos ir pasaulio akademinių institucijų narys, o Universiteto mokslininkai – aktyvūs daugelio profesinių tarptautinių organizacijų dalyviai. KTU yra gerai žinomas pasauliui ultragarso, organinės chemijos, mechatronikos, sistemų diagnostikos, aplinkosaugos ir daugelio kitų krypčių mokslo laimėjimais. Universitetas sėkmingai vykdo Europos mokslo programų projektus, sutartis su užsienio firmomis, palaiko glaudžius ryšius su Lietuvos pramone. Universiteto mokslininkai atlieka 70 proc. visų šalies aukštųjų mokyklų verslui atliekamų tyrimų.
Bendrovė „Fima“ yra intelektualių inžinerinių sprendimų lyderė Baltijos šalyse, teikianti telekomunikacijų, saugos, automatikos, duomenų centrų bei transportui ir energetikai skirtus sprendimus.
Bendrovė intelektualias inžinerines sistemas diegia verslo įmonėms bei valstybinėms organizacijoms, nuolat dalyvauja projektuose, kuriuose taikomos technologinės inovacijos, ir tokiu būdu prisideda prie Baltijos šalių inžinerinės modernizacijos.
Per du dešimtmečius „Fima“ jau įgyvendino keletą tūkstančių įvairaus dydžio ir sudėtingumo projektų. Iš 100 didžiausių Lietuvos kompanijų daugiau kaip pusė yra „Fimos“ klientai.
Kompanijoje dirba virš 400 aukštos kvalifikacijos specialistų. Pagrindinė „Fima“ būstinė įsikūrusi Vilniuje, yra įsteigti padaliniai Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose bei dukterinės įmonės Latvijoje,Baltarusijoje bei Lenkijoje. Techninio aptarnavimo padalinys „Fima Service Center“ klientams siūlo elektroninių inžinerinių sistemų priežiūros paslaugas visą parą.
UAB „Mars Lietuva“ – „Mars, Incorporated“, vienos didžiausių šeimos valdomų korporacijų pasaulyje, dukterinė bendrovė, veikianti Lietuvoje.
Jau šimtą metų šeimos valdoma „Mars, Incorporated“ visose savo įmonėse laikosi tų pačių penkių principų: kokybės, atsakomybės, bendradarbiavimo, efektyvumo ir nepriklausomumo. Nuolatos stengiamės vadovautis šiais principais, kad ir ką darytume, nes tik taip savo veikla galime būti naudingi žmonėms ir planetai. „Mars Lietuva“ bendrovėje dirba daugiau kaip 800 darbuotojų. Baltijos šalyse esame didžiausi maisto gyvūnams augintiniams gamintojai, kurių metinės produkcijos apimtys viršija 80.000 tonų. WHISKAS®, KITEKAT®, EXELCAT®, SHEBA® ir PEDIGREE® konservuoto gyvūnų augintinių maisto asortimentą sudaro daugiau kaip 130 receptūrų produktų, tiekiamų įvairiomis vienkartinės porcijos dydžio pakuotėmis. Visa tai gaminama Gargžduose ir tiekiama į daugiau kaip 20 Vakarų, Vidurio Europos bei NVS šalių.
„Mars Lietuva“ – nuolat verslą plečianti bendrovė, kurioje diegiamos pažangiausios technologijos, taikomi racionalios vadybos (angl. Lean) principai. Įmonės veikla buvo įvertinta Nacionaliniu kokybės prizu. Bendrovė rūpinasi darbo vietų saugumu, darbuotojų gerove ir jų kvalifikacijos kėlimu, ji pirmoji ir vienintelė iš Lietuvos įmonių pelnė Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros (EU-OSHA) rengiamo Europos gerosios praktikos konkurso apdovanojimą.
Laikydamiesi tvarios plėtros principų vartotojams siūlome visame pasaulyje populiarius produktus, kurie tikrai suteiks džiaugsmingų akimirkų.
Premia ledaiŠiandien bendrovė, kurios gaminami ledai yra gerai žinomi ir be galo mėgstami, per paskutiniuosius ketverius metus nepastebimai tapo įmonių valdytoja šešiose šalyse, kurios metinė apyvarta siekia daugiau nei 1 mlrd. kronų. Tokią padėtį bendrovei pavyko užsitikrinti dėl daugybės įgijinių ir sujungimų. Jos pagrindinė buveinė vis dar yra Taline, o valdybos nariai yra estai. Ledai sudaro apie ketvirtadalį minėtos apyvartos, žuvis ir jūros produktai – 40 proc., kiti šaldyti produktai – 35 proc.
 Jumpspace batutų parkas
Ar kada svajojote atrasti erdvę, kurioje nejaustumėte žemės po kojomis, kurioje nekankintų aukščio baimė, kurioje atšokti būtų galima netgi nuo sienų, kurioje karaliautų judesys, šuolis, salto, kurioje užvaldytų greitis ir azartas, kurioje dirbtų kiekvienas Jūsų kūno raumuo, kurioje suprastumėte, jog galite skristi, jog visa, kas yra aplink Jus, tai begalė batutų, sujungtų į vieną vienintelę Lietuvoje Jump Space erdvę.
Štai kas Jūsų laukia, atvykus į Jump Space – pirmąjį Lietuvoje 250 kv.m. ploto batutų parką, kurio grindys ir netgi sienos iš 25-ių įvairaus dydžio batutų, sujungtų į vieną šokinėjimo erdvę.

Natūralūs traškučiai Taler visiems!

HOBBYSHOP parduotuvėse galite rasti ir išsirinkti smagų stalo žaidimą – tiek vaikams, tiek suaugusiems; iš proto vedantį galvosūkį – puikiai tinkantį dovanoms; profesionalių radijo bangomis valdomą modelį ar aukštos kokybės pokerio aksesuarą. Ar kas paprieštaraus, kad HOBBYSHOP – tai jūsų laisvalaikio dalis?

Pabėgimo rūsys

Rūsys – tai net 6-i galvosūkių ir užduočių kambariai esantys Kauno centre bei Senamiestyje. Tai intelektuali ir įtraukianti pramoga Jūsų kompanijai, įdomiai ir kitaip praleisti laisvalaikį! Čia Jums reikės ištrūkti iš užrakinto kambario per 60min! Kad rastumėte raktą Jūsų komandai reikės spręsti užduotis, ieškoti įvairių užuominų, galvoti, kaip panaudoti rastus daiktus! Jūsų laukia daugybė skirtingų kambarių su skirtingomis temomis ir sunkumo lygiais, bei jaukios salytės pergalei atšvęsti! Puiki vieta gimtadieniui, mergvakariui, bernvakariui ar darbuotojų kolektyvui suburti. Pamėginkite ir galbūt Jums pavyks?

Infinity room – pabėgimo kambariai, siūlantys pasinerti į 60 min. trunkančius nuotykius su draugais, šeimos nariais ar kolegomis. Tai pramoga, kurios metu komanda užrakinama į teminį kambarį ir turi iš jo pabėgti, sprendžiant įvairias interaktyvias užduotis ir galvosūkius. Šiuo metu veikia du kambariai: ekscentriškojo mokslininko Alberto Einšteino kambarys ir piratų paslėptų Lobių medžioklė. Kurį kambarį pasirinksi Tu?