Apie

EBEC (European BEST Engineering Competition) – tai tarptautinės, kasmet vykstančios inžinerinės studentų varžybos organizuojamos visoje Europoje! Varžybų metu spausdintuvai virsta vėjo jėgainėmis, o studentų išradingumas – genialiomis idėjomis.

Renginio tikslas studentams išbandyti save ieškant sprendimų į realias įmonių pateiktas užduotis, supažindinti su esamom lokaliomis bei pasaulinėm problemomis, bei įsitraukti į inovatyvių spredimų ieškojimo, pasitelkiant techninius bei socialinius gebėjimus.

Struktūra – Varžybos susideda iš dviejų kategorijų: atvejo analizės (Case Study) ir inžinerinės užduoties (Team Design). Komandos, sudarytos iš 4 žmonių, dalyvauja ir varžosi vienoje iš pasirinktų kategorijų.

Inžinerinė užduotis (Team design) – Šioje varžybų dalyje, per ribotą laiką, naudojantis tik gautomis medžiagomis, dalyvių komanda atlieka inžinerinę – konstravimo užduotį. Užduoties rezultatas yra prietaisas, atliekantis tam tikrus veiksmus ar pats naudojamas kaip įrankis atitinkamiems veiksmams atlikti. Inžinerinės užduoties metu, renginio partneriai pristato „Team Design“ užduotį, kurią reikia atlikti per 2 dienas. Kiekvienais metais pateikiamos naujos, bei išskirtinės užduotis reikalaujančios komandiško darbo, kūrybiškumo bei technninių sugebėjimų.

Atvejo analizė (Case study) – Ši varžybų dalis apima techninės ir vadybinės problemos analizę bei sprendimo suradimą. Atvejo tyrimo metu, dalyviams tenka spręsti problemines užduotis, pateikti situacijos analizę ar net modelius, tad studentams tenka pasitelkti tiek kūrybiškumą, tiek inžinerines žinias. Įmonėms pristačius šio tipo užduotį komandos turi intensyviai dirbti ją nagrinėjant, o vėliau prezentacijos forma pristatyti jos sprendimą, pastebėjimus, pasiūlymus ir atitinkamas su problema susijusias išvadas.

NUOTRAUKOS IR REMĖJAI